Otevíráme e-shop s hudebními nástroji: Vítejte ve světě radosti z hudby a tance

6

Tamburína není jen dalším e-shopem s hudebními nástroji. Je to projekt zaměřený na komplexní hudebně-pohybové vzdělávání a nabízí pro to nejen samotné nástroje, ale také workshopy a semináře zaměřené na elementární hudební a taneční pedagogiku, která se stala naší srdeční záležitostí. 

Proč elementární hudební a taneční pedagogika?

Oblíbili jsme si ji pro její kreativní charakter, mezipředmětový přesah a zejména pro humanistické poselství, které vychází z premisy přístupnosti elementární hudby každému jedinci bez rozdílu jeho nadání a věku.

Tvořivým střetnutím hudby, pohybu a slova dochází k poznání nové formy sebevyjádření, které se týká nejen samotného objevujícího činitele, ale i jeho součinnosti v rámci celého kolektivu. Kromě improvizujícího jedince se pak proměňuje také celá skupina.

Co jsme pro vás v novém e-shopu nachystali?

Nyní vám v e-shopu nabízíme především hudební nástroje, ale věřte, že nabídka se bude co nevidět rozšiřovat a že již pulírujeme regály pro nové zboží a učební materiály.

V současné nabídce se ale už teď můžete radovat z rytmických a rytmicko-melodických (též melodických) nástrojů pro základní hudebně-pohybové vzdělávání od ozvučných dřívek, ručních bubínků přes zvonkohry a xylofony až k djembe a cajonům.

Na konci nabídky naleznete také námi vytvořené startovací sady pro děti, které vám ušetří čas s výběrem nástrojů pro dětské kolektivy a nabídku workshopů a seminářů, kde se naučíte, jak s nástroji efektivně pracovat.

Jaké jsou nástroje na Tamburíně?

Všechny nástroje, i ty nejmenší, mají krásný zvuk a čisté stabilní ladění, které nepodléhá vnějším faktorům. Při zařazení produktu do naší nabídky jsou pro nás určující tyto tři kritéria:

  • odbornost a didaktické opodstatnění;
  • kvalita (dlouhá životnost, technické zpracování a volba použitých materiálů);
  • výkon (stálost a přesnost ladění, kompaktnost, skladnost, ergonometrie a víceúčelnost) produktu. 

A to vše v různých cenových hladinách. Naše náročné požadavky splňují v tuto chvíli zejména produkty firmy Studio 49Carton Cajon nebo Boomwhackers, přibývat budou ale postupně i další prověření výrobci.

Přejeme vám hodně radosti při procházce naším obchodem a spokojené nakupování!

Budete-li si přát, rádi vás na cestě doprovodíme, pomůžeme s výběrem či podpoříme radou.

Vaše Tamburína

logo-web