test 45 PD KS


Workshopy pro děti a mládež jsou jedinečnou příležitostí nahlédnout do fascinujícího světa hudby srozumitelnou a zábavnou formou. Dílny jsou vedené s ohledem na věk účastníků, aby udrželi po celou dobu pozornost a byli schopni využít v plném rozsahu svou kreativní energii. Nabízíme různé varianty workshopů. Aktuálně řešíme poptávky individuálně na emailu seminare@tamburina.cz.

pi-45 pi-pd pi-ks pi-dvpp 

pi-s pi-11 pi-6 pi-3

workshopy

1. Pětačtyřicítka 45'

Ochutnávkový kurz hudebních aktivit pro třídní kolektivy s různými tématy a kvalitními lektory. Mezi nejoblíbenější patří v současné době kurz kolektivního bubnování. Počínaje příštím školním rokem vypisujeme i ochutnávkové kurzy v duchu elementární hudebně-pohybové výchovy. Konkrétní počet účastníků se odvíjí od typu školy i charakteru jednotlivých dílen.

DSC_3535 (1)

2. Projektový den (možno čerpat ze „Šablon“)

Projektový den vás vytrhne ze stereotypů všedního života. Nabízíme spolupráci s externími lektory z různých uměleckých oborů: od bubeníků, hudebníků, přes tanečníky až k hercům. Projektové dny jsou zaměřené na rozvoj osobních a sociálních kompetencí žáků, mezipředmětovou spolupráci a kreativní aktivizační metody výuky.