test sady pro děti

Abychom vám ulehčili práci s výběrem, připravili jsme pro vás startovací sady hudebních nástrojů pro různě staré kolektivy: pro nejmladší děti (od 3 let), mladší (od 6 let) a starší žáky (od 11 let) či dospělé.

Vzorové sady jsou sestaveny s ohledem ideální mix zvuků (dřevěných, kovových, chrastících...) včetně jejich barevnosti. Nabízíme různě velké sestavy školních bubnů, boomwhackerů a ozvučných kamenů.

Vzorové sady Vám na přání upravíme dle Vašich potřeb např. dle počtu žáků či preferované série. Přijďte si pro radu!

sada_pro_nejmensi

 

Sady pro nejmladší (3+) muzikanty obsahují kompaktní nástroje v pentatonickém a diatonickém ladění. Velikost ručních perkusí je vybrána s ohledem na velikost dětské dlaně, ruční bubínky s omyvatelnou plastovou membránou udržíte čisté. Produkty vhodné pro děti do tří let naleznete ve speciální kategorii pro nejmenší (3-). 

sada_pro_mladsi

 

Melodické nástroje sady mladších (6+) žáků charakterizuje diatonické a chromatické ladění. Z produktů firmy Studio 49 obsahují nástroje série 1000 a 1600, jenž oceníte i pro svou cenovou dostupnost. Ruční perkuse a bicí nástroje odpovídají fyziologickým předpokladům dané věkové kategorie. 

sada_pro_starsi

 

Sady starších (11+) žáků jsou zaměřeny na školní bubny značky Carton Cajon a J. Leiva Percussion, dále na boomwhackers - laditelné barevné plastové trubky. V nabídce naleznete ruční perkuse, melodické a rytmické nástroje. 

Podle typu zahrnutých nástrojů si můžete vybrat sadu čistě rytmickou nebo rytmicko-melodickou obohacenou o zvonkohry, xylofony či metalofony. Pokud vás zaujaly kartonové sedací bubny české značky Carton Cajon, vybírejte mezi sadami papírových cajonů. Boomwhackery, zvonečky a pestré ozvučné kameny si prohlédnete v tematické kategorii Barevná hudba. Etnické nástroje oceníte v oddělení Ozvěny kontinentůPro omezené finanční možnosti jsme otevřeli nízkorozpočtový regál Low budget

 

rytmické sady

 

Rytmických nástrojů není nikdy dost! Dřevěné, kovové a chrastící ruční perkuse se spolu s bubny staly neodmyslitelnou součástí doprovodu písní, rytmizace říkadel a zvukomalebných her. Nabídka zahrnuje rytmické sady rozdílných velikostí cen a kvality.  

rytmicko-melodické sady

 

Rytmicko-melodické sady tvoří základ elementární hudebně-pohybové výchovy. Díky jejich snadnému ovládání zrealizujete své hudební představy bez dlouhé průpravy a nácviku již od nejútlejšího věku. Sady obsahují rytmické a melodické tzv. Orffovy nástroje v různých cenových relacích a početních variantách.

carton cajon sady

 

Sady papírových cajonů české značky Carton Cajon ocení milovníci skupinového bubnování. Hra  vícevrstvých afrických rytmů přispívá k odbourání stresu a posiluje pozitivní klima. Carton Cajon však není jen hudebním nástrojem, ale i interdisciplinární pomůckou, jelikož své uplatnění najde i v pohybových, dramatických či výtvarných činnostech. 

 

barevna_hudba_sady

 

Součástí tematicky zaměřených sad k ročnímu tématu Barevná hudba jsou  hudební nástroje a pomůcky, které využívají lektoři v rámci workshopů stejnojmenné kategorie. Obsahují boomwhackery, zvonečky, ozvučné kameny a další pestré doplňky. 

ozveny_kontinentu_sady

 

Nabízíme i sady nástrojů k ročnímu tématu Ozvěny kontinentů, zejména bubny různých typů, druhů a velikostí. 

low_budget_sady

 

Nemáte-li prozatím dostatek financí k nákupu sad předchozích kategorií, pořiďte si do startu jednu z našich nízkorozpočtových sad z regálu Low budget.