Projektový den pro děti - Výlet do Afriky (věk 6+, 11+)

Kód: 1922
8 900 Kč 7 355 Kč bez DPH
Objednat workshop

Den plný afrického rytmu, "horkého slunce" a tradičních písní nejstaršího kontinentu, který vás vytrhne ze stereotypů všedního dne. Projektový den s environmentálním zaměřením přispívá k rozvoji osobnostních a sociálních kompetencí žáků a vzniku homogenní třídní skupiny. 

Projektový den je koncipován ve smyslu Šablon III 02_20_081 a 02_20_080.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Projektový den pro děti a mládež všech stupňů a typů škol (1. st. ZŠ, 2. st. ZŠ, ZUŠ, SŠ, DDM aj.). Pro poptávku prosíme odešlete objednávku.

Čas a délka konání: 4 vyučovací hodiny s jednou třídní skupinou do 30 žáků dle konkrétní cílové skupiny

V projektovém dnu Výlet do Afriky pro ZŠ a SŠ pracujeme s kartonovými bubínky Carton Cajon. Zaměřujeme se na africké rytmy a písně. Součástí je diskuze s lektorem o životě v Africe, přírodě, ochraně přírody a tamních zvířat. Lektor Tomáš Kerle prezentuje své vlastní zkušenosti ze svých pobytů v Africe. Projektový den na ZŠ a SŠ realizujeme v jednom bloku (dopoledne/odpoledne). Zaměřuje se na environmentální výchovu a kreativitu.

Cena obsahuje workshop včetně zajištění hudebních nástrojů.
Cena obsahuje dopravu po Praze. Doprava mimo Prahu 8 Kč / 1 km. 
Pro dotazy volejte: +420 603 245 069, +420 604 254 683.
info@tamburina.cz 

 

Lektoři:

 tomas

Tomáš Kerle 

Projektový den zaměřený zejména na rytmickou složku africké hudby a bubnování. Tomáš Kerle absolvoval několikaměsíční pobyt na Mali a je skutečným expertem tradiční africké hudby.

 

 jitka

Jitka Kopřivová

vyučuje hudební výchovu a zpěvu na Gymnáziu Adalberta Stiftera v Linci, kde působí i jako vedoucí tříd s hudebním zaměřením. Je sbormistryní studentského sboru Coro Carissimi a zkušenou učitelkou zpěvu. Jako lektorka hudebně-výchovných kurzů působila i jako učitelka předškolních dětí (DOrff-Werkstatt v Andechsu, ZUŠ Křtinská Praha 4).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektový den
Místo konání: Praha a střední. Čechy (Tomáš Kerle, Anna Pivoňková). Praha, jižní a střední Čechy (Jitka Kopřivová, úterý, pátek).
Typ akce: projektový den
doporučený věk: 3+, 6+, 11+
Zaměření: ozvěny kontinentů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: