Homepage

O nás

Vlevo text - vpravo fotka níže

1)Tamburína vznikla z potřeby poskytnout ucelenou nabídku pro elementární hudební a taneční výchovu, která je postavená na splynutí hudby, pohybu a divadla, a nabízí tak kompletní řešení pro pedagogy.

Nabízíme hudební nástroje nesrovnatelné kvality od špičkových dodavatelů (firem Studio 49, Carton Cajon aj.) a kurzy, které vám pomohou se zapojením nástrojů do školního či muziko-terapeutického prostředí.

Číst dále - směřovat na o nás

4

2) Vlevo foto a vpravo text

 

DSC_7417 

Elementární hudebně-pohybové vzdělávání

 Vytvářením paralel mezi hudbou a pohybem dochází k přirozenému propojení poznatků, praktických činností a zážitků.

Hudební a taneční výchova je proto přirozeným doplňkem všech školních činností, směřuje ke kultivovanému pohybovému projevu, rozvíjí schopnost sebevyjádření, urychluje a upevňuje hudební a estetický rozvoj žáků a také napomáhá vyrovnanému rozvoji méně soustředěných a psychicky labilnějších dětí.

Číst dále - směřovat na o nás??

3) CTA banner na sady - je to uložené v bannerech v carouselu jako CTA

4) Semináře

 

DSC_6788 

Připravujeme semináře pro pedagogické pracovníky, kde se zaměřujeme na metody činnostního zprostředkování hudby v předškolním, školním a volnočasovém vzděláváníVzdělávací programy jsou akreditované v rámci DVPP u MŠMT.

Pro děti i dospělé nabízíme bubnovací a pohybové workshopy a přiblížíme jim svět rytmu srozumitelnou a zábavnou formou...................

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení