Homepage

O nás

Vlevo text - vpravo fotka níže

1)Tamburína vznikla z potřeby poskytnout ucelenou nabídku pro elementární hudební a taneční výchovu, která je postavená na splynutí hudby, pohybu a divadla, a nabízí tak kompletní řešení pro pedagogy.

Nabízíme hudební nástroje nesrovnatelné kvality od špičkových dodavatelů (firem Studio 49, Carton Cajon aj.) a kurzy, které vám pomohou se zapojením nástrojů do školního či muziko-terapeutického prostředí.

Číst dále - směřovat na o nás

4

2) Vlevo foto a vpravo text

 

DSC_7417 

Elementární hudebně-pohybové vzdělávání

 Vytvářením paralel mezi hudbou a pohybem dochází k přirozenému propojení poznatků, praktických činností a zážitků.

Hudební a taneční výchova je proto přirozeným doplňkem všech školních činností, směřuje ke kultivovanému pohybovému projevu, rozvíjí schopnost sebevyjádření, urychluje a upevňuje hudební a estetický rozvoj žáků a také napomáhá vyrovnanému rozvoji méně soustředěných a psychicky labilnějších dětí.

Číst dále - směřovat na o nás??

3) CTA banner na sady - je to uložené v bannerech v carouselu jako CTA

4) Semináře

 

DSC_6788 

Připravujeme semináře pro pedagogické pracovníky, kde se zaměřujeme na metody činnostního zprostředkování hudby v předškolním, školním a volnočasovém vzděláváníVzdělávací programy jsou akreditované v rámci DVPP u MŠMT.

Pro děti i dospělé nabízíme bubnovací a pohybové workshopy a přiblížíme jim svět rytmu srozumitelnou a zábavnou formou...................