Bubnování pro děti a mládež

bubnovani cely platno

Workshopy přímo ve Vaší škole jsou nevšedním zážitkem, který Vás vytrhne ze všedního dne!

Společné bubnování přispívá k rozvoji pozitivních vztahů třídní skupiny, zlepšuje koordinační, rytmické a hudební dovednosti. Díky snadnému ovládání bubnu si i začátečník rychle osvojí techniku hry a jednotlivé rytmy. Děti tak zažívají pocit úspěchu, jenž je motivuje ke hře samotné. Hra na bubny působí relaxačně, filtruje negativní emoce a stres, otevírá možnost kultivovaného uvolnění nashromážděné energie tvůrčím směrem. 

Ve workshopech pracujeme s produkty firmy Carton Cajon, originálním českým výrobcem kartonových bubnů, které díky tišší hlasitosti, skladnosti, pružnosti i odolnosti vůči pádu představují ideální školní bubny.

carton_cajon_slider1 (kopie)

                          

Nabízíme dva formáty workshopů tzv. Pětačtyřicítky pi-45 (1 x 45 min.) a Projektové dny pi-pd (4 x 45 min.) pro všechny věkové skupiny.Doporučujeme si ověřit možnost spolufinancování ze Šablon II č. 80 a č. 81 (šablona projektový den) a nových Šablon III (inovativní vzdělávání žáků). pi-s 

Cena workshopu formátu Pětačtyřicítka:

2 400 Kč vč. DPH za 45 min. workshop pro jednu třídu (cca 80 Kč na žáka). Doporučený počet je 25 - 30 žáků na jeden workshop v jedné třídě. Podmínkou jsou tři na sebe navazující workshopy  v jednom místě. Cena obsahuje dopravu po Praze. Doprava mimo Prahu 8 Kč / 1 km. Při čtyřech a více workshopech dostanete zdarma jeden Carton Cajon Natural. 

Cena workshopu formátu Projektový den:

8 900 Kč vč. DPH za 4 x 45 min. workshop pro jednu třídu . Doporučený počet je 25 – 30 žáků na jeden workshop v jedné třídě.Cena obsahuje dopravu po Praze. Doprava mimo Prahu 8 Kč / 1 km.    

Leták k tisku:  PDF_file_icon

 

DAB_2805